Tvorba webových stránek. Vytvářím působivé, moderní a účinné weby za rozumné ceny.

Potřebujete moderní web, který bude nejen úhledný, ale zároveň bude plnit svůj účel? Jste na správném místě. Při tvorbě stránek se soustředím nejen na působivý vzhled, ale i na to, aby stránky měly relevantní návštěvnost, kterou budou umět proměnit v  poptávky, objednávky nebo prodej.

Na co se soustředím

01.

Moderní vzhled

Tvořím www stránky s moderním vzhledem. Říká se, že dobrý první dojem je polovina úspěchu. Stránky prezentují firmu na internetu. Tipněte si, kde se o existenci Vaší firmy lidé dozví nejdříve. Nejčastěji na internetu. Budete chtít udělat dobrý dojem?

02.

Návštěvnost

Důležitou součástí realizace webu je zajištění jeho návštěvnosti a viditelnosti na internetu. Je třeba zajistit, aby se nový web neztratil v jeho hlubinách. Web Vám musí vydělávat. Proto při realizaci beru plně v úvahu i přípravu webu pro získání předních pozic ve vyhledávačích.

03.

Konverzní poměr

Dobře navržený web s kvalitním obsahem a vhodnou strukturou informací zvýší pravděpodobnost konverzních akcí - tou je např. objednávka, kontaktování a další. Jednotlivé součásti webu proto realizuji tak, abych maximalizoval konverzní poměr nového webu.

04.

Responzivní design

Www stránky, které vytvářím mají vždy responzivní design. To znamená, že se Vaše stránky budou přizpůsobovat zařízení, na němž jsou zobrazovány a Váš web tak bude dobře čitelný a ovladatelný, ať už si jej budete prohlížet na počítači, tabletu nebo mobilním telefonu.

tvorba webových stránek

Co pro Vás umím udělat?

 • zajištění vhodné domény a hostingu
 • tvorba webových stránek na zvolené doméně
 • nastavení analytických nástrojů
 • optimalizace webu pro vyhledávače (SEO)
 • realizace internetové reklamy v PPC systémech
 • příprava a napojení na sociální sítě
 • realizace dalších marketingových aktivit

Cena tvorby webu

Ceny jsou pouze orientační, časová náročnost jednotlivých projektů se obvykle výrazně liší. Proto je pro každý projekt vytvářena vždy individuální cenová nabídka.

Jako online stratég chci dodávat projekty, které dávají smysl. Proto službu tvorby webu nabízím současně se základními online marketingovými službami, které pomohou novému webu v tom, aby plnil svůj hlavní účel - přiváděl Vám zákazníky, obrat, zisk.

od 18.000,-

Firemní web
malého rozsahu

Spravovatelné webové stránky postavené na redakčním systému CMS Joomla.

Vhodné pro ty, kteří chtějí maximálně ekonomické řešení a přesto zároveň mít hezké a moderní webové stránky. Součástí realizace základní SEO a návrh vhodné online strategie.

od 28.000,-

Moderní
firemní web

Spravovatelné webové stránky postavené na redakčním CMS Joomla

Pro ty, kteří chtějí mít profesionální firemní webové stránky za přijatelné ceny, kdy cena za menší web startuje na výše uvedené částce. Součástí realizace základní SEO a návrh vhodné online strategie.

od 38.000,- kč

Firemní weby
většího rozsahu

Spravovatelné webové stránky postavené na redakčním CMS Joomla

Pro zákazníky poptávající weby většího rozsahu, zákazníky se specifickými požadavky na grafiku, funkce a celkové zpracování webu. Součástí realizace základní SEO a návrh vhodné online strategie.

Kontakt

 • Michal Knytl
 • (+420) 605 874 807
 • @mknytl@michalknytl.cz
 • Kde se můžeme setkat:
  Praha, Brno, Ostrava a Olomouc

  Většina mých zákazníků je z těchto měst a jejich širokého okolí.
  Neúčtuji zde cestovné. Zjistit více..
 • Kancelář Nový Jičín:
  5. května 11
  741 01 Nový Jičín
 • Kancelář Praha:
  Využívám sdílené kanceláře
 • Sídlo:
  Č.p.: 141 | 741 01 Bernartice nad Odrou
 • IČO:
  73280518

O mně

Online marketingu jsem se začal ve větší míře věnovat na začátku roku 2015, kdy jsem po letech strávených v korporátním IT rozpoznal velký potenciál online marketingu, přebytek poptávky po kvalitních službách nad jejich nabídkou a rozpoznal velkou příležitost nabízet zákazníkům kvalitní služby v tomto odvětví. V souladu s marketingem na internetu korespondoval i můj návrat k tvorbě komerčních www stránek postavených na CMS systému Joomla, jejichž tvorbou se zabývám již více než 15 let.

Search