Služby online marketingu

Když chcete, aby Vám web generoval zákazníky

V době, kdy se většina potencionálních zákazníků nachází na internetu je důležité vybudovat a udržet si na online trhu své místo. Pomáhám společnostem dosahovat tohoto cíle především smysluplnou realizací online marketingu spolu s vhodným přizpůsobením firemní www prezentace.

Chcete zviditelnit svou firmu na internetu? Jste tady správně.


Kontaktujte mě a sjednejte si nezávaznou konzultaci.

Kontaktovat!

Nabídnu Vám ceny služeb, které Vám budou dávat smysl.

Určíme měsíční rozpočet kampaní a předpokládanou návratnost.

Nastavíme si cíle, kterých je možné dosáhnout.

Online marketing

Proč je marketing na internetu tak důležitý?

Zákazníci

Kvalitně zpracovaný internetový marketing přivede na Vaše stránky relevantní návštěvníky a zajistí, aby se z dostatečného počtu těchto návštěvníků stali Vaši zákazníci.

Prodej

Promyšlený a na všech online úrovních vhodně nastavený internetový marketing zajistí prodej Vašeho zboží, produktů a služeb. 

Návratnost

Návratnost investice do marketingové strategie a online marketingu obecně se liší dle oboru. Ve většině případů je však velmi vysoká.

Konkurence

Význam webu léta roste a nadále bude růst - stejně jako množství internetových zákazníků. Je jen na Vás zda využijete příležitostí, které internet nabízí a nebo ponecháte internetové zákazníky konkurenci.

Poskytované služby:

SEO

 • kompletní optimalizace pro vyhledávače na Vašich stránkách
 • Analýza www stránek z pohledu SEO
 • Analýza příležitostí pro SEO ve Vašem oboru a regionu

PPC

 • Nastavení vhodných a účinných reklamních kampaní
 • Správa reklamních kampaní
 • Optimalizace reklamních kampaní
 • Konzultace a poradenství

Sociální média

 • Tvorba a konfigurace účtů
 • Správa firemních stránek
 • Správa reklam v sociálních médiích

UX

 • analýza použitelnosti webu
 • návrhy a úpravy webů tak, aby byly uživatelsky přívětivé a pochopitelné
 • zvyšování konverzního poměru webů

Získejte více zakázek a prodávejte více produktů a služeb díky optimálně nastaveným online kanálům

Základem funkční online marketingové strategie je podchycení a zajištění návštěvnosti stránek relevantními návštěvníky, kteří na Váš web přicházejí například z vyhledávání, placené reklamy nebo sociálních sítí a také kvalitně zpracovaný web, který přesvědčí návštěvníka ke konverzní akci (nákupu, kontaktu a podobně).

Ceny služeb

Rozsah práce a potřebných investic do online marketingu se výrazně liší dle oboru činnosti firem. Máte-li tedy o služby v oblasti online marketingu zájem, prosím, kontaktujte mě a vyžádejte si cenovou nabídku.

Ještě jste o SEO a PPC neslyšeli?

SEO

Z anglického Search Engine Optimization (v překladu optimalizace pro vyhledávače) je v informatice obor zabývající se způsobem vytváření webových stránek tak, aby jejich struktura a obsah byly vhodně přizpůsobeny automatizovanému zpracování v internetových vyhledávačích a dosáhly tak v těchto vyhledávačích vysokých pozic. Cílem je získání co možná nejvyššího počtu návštěvníků na svých stránkách, díky jejich umístění na vyšších pozicích v obecně známých vyhledávačích.

PPC

Z anglického Pay Per Click (v překladu platba za proklik), je dnes běžně nejpoužívanější forma internetové reklamy, kdy inzerent neplatí za zobrazování reklamy, ale za proklik z reklamy na webové stránky inzerenta. Tato forma internetové reklamy je tak velmi dobře měřitelná, plánovatelná a proto i tolik oblíbená a výhodná.

Kontakt

Michal Knytl

telefon: +420 605 874 807
email: info@michalknytl.cz

Korespondenční adresa:
Pod Lipami 701/5
741 01 Nový Jičín

Sídlo: 
č.p. 435
756 27 Valašská Bystřice

IČO: 732 80 518
Nejsem plátce DPH.

Dostupnost

On-line:
Většina zakázek a projektů je doručena elektronickým způsobem. Využívám veškerých moderních technologií k doručení mých služeb nebo k případným online konzultacím. Dodání elektronických služeb proto není nijak oblastně omezeno a přijímám i zakázky mimo ČR.

Osobní konzultace:
Praha (cca 1x týdně), Nový Jičín, Frýdek Místek, Kopřivnice, Příbor, Frenštát p/R, Rožnov p/R, Valašské Meziříčí, Hranice, Zubří

Po domluvě také:
Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Zahraniční zakázky:
Přijímám zakázky ze zahraničí (platba přes IBAN nebo PayPal).

 

 

Napište mi

© 2017 Michal Knytl. All Rights Reserved.