Online marketing

Internetový marketing

Většina zákazníků dnes vyhledává a nakupuje produkty a služby na internetu. Je proto důležité umět si vybudovat a udržet na online trhu své místo. To nemusí být snadný úkol pokud nemáte po boku někoho, kdo se online marketingu dlouhodobě věnuje na denní bázi. Věnuji se tvorbě, správě a optimalizaci internetových reklamních kampaní. Optimalizuji www stránky pro vyhledávače (SEO) a navrhuji jejich přizpůsobení za účelem zvýšení konverzního poměru - tedy zvýšení počtu návštěvníků, kteří na stránkách poptají, nakoupí nebo Vás kontaktují. 

Důslednou a pečlivou optimalizací PPC kampaní umím dosáhnout vysoké návratnosti investovaných prostředků na reklamu.

Správa PPC

 • pečlivě a do hloubky spravuji kampaně v PPC systémech
 • rozpočet na kampaně využívám s maximální efektivitou
 • fakturuji až s jasnými výsledky (definice součástí nabídky)
 • nabízím zajímavý poměr cena/výkon

U některých projektů se mi podařilo dosáhnout násobného obratu již krátce po převzetí správy od konkurenční agentury/jednotlivce. Výše růstu se odvíjí od kvality práce předchozího PPC správce. Sám se snažím provádět správu PPC maximálně poctivě a důsledně. Ne na kvantitu, ale na kvalitu.

Více zakázek a objednávek online? Jste tady správně.

 • Tvorba a optimalizace PPC reklamních kampaní v největších reklamních systémech
 • Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
 • Optimalizace konverzního poměru (CRO)

Nabídnu Vám ceny služeb, které Vám budou dávat smysl.

Určíme měsíční rozpočet PPC kampaní a předpokládanou návratnost.

Zpracuji a zrealizuji SEO,
aby Váš web rostl ve výsledcích vyhledávání.

Poskytované služby:

SEO

 • analýzy www stránek z pohledu SEO
 • doplnění a oprava základních SEO prvků
 • návrhy pokročilejších optimalizací stránek pro vyhledávače
 • návrhy a realizace vhodných SEO strategií pro obory a regiony

PPC

 • reklama na internetu v systémech Google Ads a sKlik
 • optimalizace a správa PPC kampaní
 • přípravy textů a bannerů pro online reklamu
 • konzultace a poradenství ohledně propagace na internetu

Sociální média

 • tvorba a konfigurace účtů
 • správa firemních stránek
 • správa reklam v sociálních médiích
 • tvorba obsahu a příspěvků

CRO

 • analýzy použitelnosti webu z pohledu UX
 • návrhy a realizace úprav webů pro zlepšení UX
 • zvyšování konverzního poměru webů
 • tvorba obsahu

Proč je marketing na internetu důležitý?

Zákazníci

Kvalitně zpracovaný internetový marketing přivede na Vaše stránky relevantní návštěvníky a zajistí, aby se z dostatečného počtu těchto návštěvníků stali Vaši zákazníci.

Prodej

Promyšlený a na všech online úrovních vhodně nastavený internetový marketing zajistí prodej Vašeho zboží, produktů a služeb. 

Návratnost

Návratnost investice do marketingové strategie a online marketingu obecně se liší dle oboru. Ve většině případů je však velmi vysoká.

Konkurence

Význam webu léta roste a nadále bude růst - stejně jako množství internetových zákazníků. Je jen na Vás zda využijete příležitostí, které internet nabízí a nebo ponecháte internetové zákazníky konkurenci.

Více prodejů, zakázek a objednávek díky komplexnímu řešení internetového marketingu.

Všechno souvisí se vším a u online marketingu to platí možná dvojnásob. Online marketing je třeba pojmout komplexně. Reklamy by měly zaujmout, například dobrými texty. Prolíná se tak správa PPC a copywriting. Zároveň, odkazovaný obsah musí být kvalitní, vhodně uspořádaný a relevantní. Podoba www stránek má tedy přímý vliv na úspěšnost PPC kampaní. Ve finále však také kvalita Vašich produktů a služeb. Není to však jen o reklamách, ale také o SEO a například podobě odkazů z organického vyhledávání. Při realizaci svých služeb proto smýšlím v širších souvislostech. Díky širšímu přesahu znalostí, dostatečně do hloubky, se mi daří dosahovat zajímavých výsledků a návratnosti marketingových aktivit, které zpracovávám.

Ceny služeb

Rozsah práce a potřebných investic do online marketingu se různí dle mnoha kritérií jako je obor činnosti firmy, její velikost, šíře portfolia, konkurenční prostředí, oblast působnosti a další okolnosti. Máte o služby v oblasti online marketingu zájem? Neváhejte a kontaktujte mě. Dodávám kvalitní služby za přijatelné ceny.

Ještě jste o SEO, PPC a UX neslyšeli?

SEO

Z anglického Search Engine Optimization (v překladu optimalizace pro vyhledávače) je v informatice obor zabývající se způsobem vytváření webových stránek tak, aby jejich struktura a obsah byly vhodně přizpůsobeny automatizovanému zpracování v internetových vyhledávačích a dosáhly tak v těchto vyhledávačích atraktivních pozic ve výsledcích vyhledávání. Cílem je získání co možná nejvyššího počtu návštěvníků přicházejících na webové stránky, díky umístění odkazů na web na předních pozicích v obecně známých vyhledávačích.

PPC

Z anglického Pay Per Click (v překladu platba za proklik), je dnes běžně nejpoužívanější forma internetové reklamy, kdy inzerent neplatí za zobrazování reklamy, ale za proklik z reklamy na webové stránky inzerenta. Tato forma internetové reklamy je tak velmi dobře měřitelná, plánovatelná a proto i tolik oblíbená a výhodná.

UX

UX (z anglického User Experience) je obor zabývající se chováním a emocemi osob při používání produktů, systémů nebo služeb. Z pohledu internetového marketingu tedy mluvíme především o tom, jak uživatel (návštěvník stránek) vnímá webové stránky, jak se na stránkách chová, zda jsou pro něj stránky intuitivní a snadné k pochopení. Primárním cílem UX je vylepšovat stránky z pohledu jejich použitelnosti tak, aby rostl počet konverzních akcí na webu. Konverzní akcí je např. kontaktování firmy, odeslání poptávky po službách nebo v případě eshopu nákup produktů.

Kontakt

Michal Knytl
Webdesign & Online Marketing

telefon: +420 605 874 807
email: mknytl@michalknytl.cz

IČO: 732 80 518 | Nejsem plátce DPH.

Oblast působnosti: Praha, Ostrava

Sídlo: Kyselky 435, 756 27 Valašská Bystřice 
Korespondence: Pod Lipami 701/5, 741 01 Nový Jičín

Dostupnost

On-line:
Formou Skype nebo WebEx konzultací.

Osobní konzultace:
Pravidelně pendluji na trase Praha - Ostrava. Obvykle jsem 2 dny v Praze a zbytek pracovního týdne v okolí Ostravy.

Zahraniční zakázky:
Přijímám zakázky ze zahraničí (platba přes IBAN nebo PayPal). Mám splněny veškeré náležitosti pro prodej služeb do zahraničí. Více informací viz. Identifikovaná osoba

Napište mi